Інтернет магазин

Інтернет магазин

Найпотужніший і найгнучкіший інструмент для організації продажів в інтернеті. Створюючи інтернет магазин, ви отримуєте необмежений розмір вітрини, можливість просування будь-яким з існуючих способів, підключення будь-яких систем оплати. Але не тільки це. Інтернет магазин можна використовуватися для складського обліку, моніторингу цін конкурентів. За великим рахунком обмеження тільки в здоровому глузді!


Базовий функціонал інтернет магазину включає в себе:

  • Необмежена вітрина з будь-яким рівнем вкладеності
  • Адаптивний зовнішній вигляд
  • Повідомлення про замовлення на e-mail
  • Експорт / імпорт товарів в / з Microsoft Excel
  • Пропозиція супутніх товарів до кожного з товарів
  • Функціональний блог, який можна використовувати як для організації акцій, так і для новинної стрічки
  • Статистика продажів для будь-якого періоду з гнучкою фільтрацією
  • Встановлення лічильників відвідуваності
  • Базова SEO оптимізація

Додатковий функціонал, як згадувалося вище, можна реалізувати абсолютно будь-який. Будь-яке ваше побажання ми можемо втілити в готовий функціонал.

Оберіть додаткові можливості для вашого сайту

  • Вартість ВІД: 500$

Що ви отримаєте в результаті

Інтернет-магазин під ключ

Вам не потрібно контролювати процес створення магазину, або замислюватися про послідовність дій. Ми це зробимо за вас! Наша команда з легкістю виконає всі ваші побажання і внесе пропозиції щодо поліпшення зручності, підвищенню функціональності

Можливість сплати у розстрочку

Ми розуміємо, що вартість сайту може "кусатися". Саме з цього ми пропонуємо нашим клієнтам оплатити вартість наших робіт не відразу, а розбити її на кілька платежів. При такому варіанті співпраці ви отримуєте готовий продукт відразу після завершення його розробки і він починає вам приносити гроші, а платите за нього пізніше.

Магазин з гарантією

З усіма нашими клієнтами ми готові укласти договір, де чітко прописані наші обіцянки і терміни їх виконання. Якщо ми їх з якихось причин не виконуємо - ми повертаємо вам ваші гроші. Все чесно.

Підтримка. Сервіс

Найбільшу увагу ми приділяємо нашого сервісу. Саме якісним сервісом ми виділяємося на ринку веб-послуг. Ви можете бути впевнені, вам допоможуть у будь-який ситуації, що склалася, оперативно і з максимальною віддачею. Якщо в процесі використання нашого продукту у вас з'явиться проблема, ви не залишитеся з нею наодинці.

Любой объём товаров и их вложенности

Ми ніяк не обмежуємо обсяг вашої вітрини. Адже в цьому і суть інтернет-магазину. Ви можете самостійно, користуючись адмін-панеллю створювати / редагувати / видаляти будь-яку кількість категорій і товарів.

Магазин готов к продвижению

Мало створити інтернет-магазин. Потрібно, щоб на нього заходили реальні покупці. Саме по-цьому ми відразу ж, не беручи за це додаткові гроші, робимо ваш сайт оптимізованим під просування в пошукових мережах. Мало того, ми даємо рекомендації як заповнювати магазин так, щоб бути більш привабливим для пошукових систем!

Популярні питання

Насправді все просто. Чим складніше в реалізації той, чи інший функціонал, тим більше часу на реалізацію він займе. Відповідно, можна сказати, що вартість розробки будь-якого продукту, будь то типовий інтернет-магазин або індивідуально розробляється сервіс, буде залежати від витрачених на нього людино-годин.

Ми вважаємо за краще укладати з нашими клієнтами договір, спеціально під який ми складемо технічне завдання, в якому прискіпливо прописуємо всі ваші побажання і підписуємося під кожним з них. Після укладення договору розробляється юзабіліті-макет (прототип) на основі якого потім малюється дизайн вашого сайту. Ці роботи можна поєднати для прискорення розробки. Більш того, можна ще здешевити проект, скориставшись готовим дизайном з магазину шаблонів. Все, чим магазин на шаблоні буде відрізнятися від індивідуального дизайну - це лише його не рідкість. На функціональні якості магазину це не вплине. Після розробки і затвердження дизайну ми приступаємо до верстки і програмування. Далі, при необхідності, ми можемо відразу ж зайнятися рекламними компаніями вашого проекту, заповнити його товарами, контентом або почати просування інтернет-магазину в мережі.

Все залежить від ваших до нього побажань. Термін може значно змінюватися. Щоб зорієнтувати вас хоч якось, скажімо наступне: базовий функціонал нескладного магазину на шаблоні, за термінами може зайняти близько 7-10 робочих днів. Індивідуальний дизайн продовжить цей базовий термін приблизно днів на 5. Далі все дуже індивідуально, але, як правило, укладається в 3 місяці розробки.

Іскра в очах і бажання займатися улюбленою справою :) Якщо бути серйозними - то, в ідеалі, ви повинні бачити те, що хочете отримати в результаті. Це значно полегшує наше життя і прискорює процес розробки. Звичайно, ми будемо давати рекомендації щодо поліпшення, запропонуємо додаткові можливості, про які ви, швидше за все, і не здогадувалися:)
Якщо є тільки бажання і немає розуміння що хочете від готового магазину - не біда. З радістю вас проконсультуємо, пояснимо всі особливості та нюанси. При будь-якому підході наша мета - задоволений на 100% клієнт з успішним бізнесом :)

Чому саме ми?

Готовий продукт на 100% належить вам. Вам не потрібно платити ніяких додаткових абонплат. Ви не прив'язані до нас, як до розробників. Будь-який наш проект має відкритий вихідний код, в якому розбереться будь-який програміст.

Вже в базовому функціоналі інтернет-магазин, зроблений нами, вміє дуже багато. Це можливість додавати товарам опції і атрибути, ставити акції на товари в проміжку конкретних дат, відображати їх у кількох категоріях, фільтрувати, порівнювати і відправляти повідомлення. Особистий кабінет користувача з історією замовлень, обраними і відкладеними товарами. Пошук по сайту з підбором товарів "на льоту". Функціонал дійсно дуже багатий. Якщо вам цікаві якісь конкретні моменти - запитуйте і ми з радістю надамо вам пораду.

До кожного бізнесу ми ставимося як до свого особистого. Саме тому наш сервіс завжди на висоті. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання в будь-який час. Ваші побажання завжди будуть реалізовані в найкоротші терміни. Якщо в нашій роботі дійсно помічений якийсь "косяк" ми його усунемо, скільки б часу зі здачі проекту не пройшло. Ми будуємо чесний і відкритий бізнес!

По-перше, у нас команда досвідчених і таких, що добре взаємодіють, розробників. Середній досвід наших фахівців більше 7-и років! Крім цього, щоб розуміти всі особливості інтернет торгівлі, ми займаємося своїми власними інтернет-магазином. Адже стільки підводних каменів виникає в процесі роботи магазину і знати ці особливості тільки теоретично не є професійним. Звертаючись до нас, ви звертаєтеся не тільки до розробників, але і до таких же, як і ви інтернет-бізнесменам, у яких, до того ж, багатий досвід.