Kapterka - інтернет-магазин з продажу військової форми і атрибутики

Kapterka - інтернет-магазин з продажу військової форми і атрибутики

Редизайн вже існуючого інтернет магазину. Було завдання зберегти поточний каталог і посилання, щоб не втратити поточних відвідувачів.


З поставленим завданням наша команда впоралася успішно. Були максимально збережені поточні адреси сторінок, на перероблені і змінені була налаштована переадресація, веб-сайт не просів по трафіку ні на один день.

Для збільшення конверсії та привабливості конкретних товарних позицій був розроблений і активно використовується модуль стікерів, що інформує користувачів про нові позиції і товари, на які зроблені знижки.

Також, за бажанням клієнта була значно перероблена адміністративна панель магазину. Причому не тільки зовні, але і функціонально.

Наприклад, додали можливість масового включення / вимикання товарів і категорій,  для категорій допрацювали зовнішній вигляд до деревовидного стану. Багато елементів були переміщені або стилізовані за побажанням і для зручності клієнта.Тільки повна корзина фіксується при прокручуванні сторінки, для нагадування користувачеві про покупку

Реалізований функціонал

Export/Import товарів
Адаптивная верстка
Унікальні розширення
На базі CMS
CSS/JS анимація
Стікери для товарів
 
Ещё никто не оставил отзывов.