Сезон знижок у FlyStudio

  • 13 июля 2016 17:33:32
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 516
  • 0

Літо - традиційна пора відпусток, відпочинку і моря. Але досвідчені бізнесмени знають, що це також пора підготовки свого бізнесу до початку осіннього ділового сезону.


Розкриємо маленьку таємницю про те, коли потрібно приступати до створення або відновлення сайту, щоб початок масової ділової активності не заскочив вас зненацька і щоб ваші клієнти не пішли до конкурентів.

Чим серйозніше ваш бізнес, тим раніше потрібно готуватися до осені. Посудіть самі: якщо замовити лендінг з нуля і отримати першого клієнта можна вже через два тижні, то для сайту-візитки потрібно вже близько місяця. Що ж казати про інтернет-магазин. Адже тільки розробка якісного інтернет-магазину або інтернет-каталогу може зайняти чотири-шість тижнів. А ще ж потрібно наповнити магазин, замовити написання текстів досвідченому копірайтеру, провести аналіз популярних запитів для того, щоб чітко потрапляти в цільову аудиторію. А якщо ви захочете замовити унікальний дизайн для свого магазину, то можна сміливо додавати до цього часу ще дві-три тижні на його отрисовку.


Ось і виходить, що для того, щоб потік клієнтів знайшов вас в інтернеті вже з першого вересня, лендінг потрібно замовляти в середині серпня, сайт-візитку - на початку серпня, а інтернет-магазин або сайт-каталог має сенс замовляти прямо зараз хоча б тому, що у вересні кількість людей, які хочуть замовити інтернет-магазин, просто зашкалює і для того, щоб дочекатися моменту, коли звільняться розробники, можна прочекати і місяць, і два, і три.


Саме для того, щоб ви встигли до цього ділового сезону отримати повноцінний сайт-візитку, сайт-каталог або інтернет-магазин, FlyStudio на 50% знизила ціни на розробку таких сайтів.


Час пропозиції обмежений! Поспішайте!

 
Ещё никто не оставил отзывов.