Лендінг для сантехніка

  • 08 июля 2016 16:55:24
  • Отзывы : 1
  • Просмотров: 717
  • 5 Лендінг для сантехніка

Хочемо поділитися однією з тих історій створення сайту, яка нас надихає.


Кілька місяців тому нам зателефонував чоловік, який представився Звіадом і сказав, що він сантехнік і хоче замовити сайт у нашій студії для того, щоб рекламувати свої послуги. Ми запросили його в наш офіс і під час зустрічі з'ясували, що Звіад, незважаючи на свій досить зрілий вік і на повну відсутність розуміння того, як працюють інтернет-технології, просування та реклама в інтернеті, все ж усвідомлює, що в мережі можна і потрібно просувати і рекламувати свої послуги. Крім того, одночасно викликав до нього повагу і підлестив нам той факт, що людина "не в темі", яка прийшла до нас за рекомендацією давніх клієнтів, вклав в сайт, аналіз ринку і підготовку рекламної кампанії (ми прийшли до рішення, що потрібно робити звичайний Лендінг і просувати його рекламою в гуглі) середньомісячну українську зарплату (близько 4000 грн), не знаючи, чи окупляться ці гроші.


Верстка адаптивного Лендінгу, аналіз конкуренції та структури пошукових запитів в цій темі і розробка рекламної кампанії зайняли у нас два тижні. Коли реклама була запущена, ми всією FlyStudio чекали дзвінка від Звіада про те, що у нього з'явився перший клієнт "з інтернету" і тримали за нього кулаки. Чекати довелося недовго. Буквально через чотири години після запуску реклами задоволений Звіад подзвонив, і сказав, що дзвінок від першого клієнта вже відбувся і замовлення на його послуги вже є.


Зараз рекламна кампанія триває і поступово кліків, а отже, і замовлень у звичайного харківського сантехніка стає все більше і більше.


Хочете замовити лендінг, який приведе до вас клієнтів? Вам сюди